iPhone 4 Kılıfları – En iyi iPhone 4 Kılıfları

0
iPhone İstanbul

iPhone 4 ve iPhone 4S Kılıfları

 iPhone 4 ve iPhone 4S ‘in arka kapağı camdan yapılmıştır. En basit düşme, çarpma ve baskı durumunda hasar görebilir. iPhone 4 ön camı, dokunmatik paneli ve LCD ekranı birbiri ile bütünleşiktir. Değişimi oldukça pahalı ve ciddi bir işlemdir. Bu nedenle iPhone 4 ve iPhone 4S’i kılıf ile kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. 

iPhone 4 için en iyi kılıf modeli hangisi?

Orta kasa hariç geri kalan her tarafı cam olan iPhone 4’ü ne kadar korursanız koruyun düşme şeklide bağlı olarak hasar görmesi kaçınılmaz olabilir. Çok iyi koruyan kılıflar iPhone’u kalınlaştırmakta ve ağırlaştırmaktadır. Çok ince ve şık görünümlü kılıflar ise iPhone 4 ünüzü korumaktan ziyade bir aksesuar görevi görmektedir.  Bu nedenle hem iPhone u şık gösterecek hem de koruyacak bir kılıf kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu kılıflara örnek olarak iPhone Bumper tavsiye etmekteyiz. Bumper dışında, etrafı silikon veya plastik kaplama olup geri kalan bölümleri mika kaplama veya ince plastik kılıfları da tercih edebilirsiniz.

iPhone 4 için yüzey koruyucu kullanmalı mıyım?

Kılıf ile beraber, ön ve arka yüzeyi koruma amaçlı yüzey koruyucu kullanmalısınız. iPhone 4, çantanızda veya cebinizde iken basit çarpmalara maruz kalabilir. Bu çarpmalar iPhone 4 ekranını ve arka kapağını belli bir zaman içinde oldukça yıpratabilir. Yüzey koruyucuları bu yıpranmayı nispeten engeller. Ayrıca iPhone 4 ekranı güneş ışında parlama yapmaktadır. Bu durumu engellemek için “iPhone 4 mat yüzey koruyucuları” kullanmalısınız. Tavsiye ettiğimiz iPhone 4 yüzey koruyucusu için lütfen tıklayınız. 

 iPhone 4 ve iPhone 4S kılıf modelleri için lütfen tıklayınız.