iPhone Türkçe Dil Seçeneği

iPhone Türkçe Dil Seçeneği

iPhone Kullanmak için İngilizce Bilmenize Gerek Yok! 

Apple 2.2. versiyonuna kadar iPhone 2G ve iPhone 3G’lerin Türkçe Dil Seçeneği‘ni yayınlanmamıştır. 2.2 versiyonu ile iPhone’a Türkçe dil seçeneği eklenmiştir.

Ürün Türkiye’de satışa sunulmasına rağmen dil seçeneğinin mevcut olmaması tabi ki iPhone kullanıcılarının akıllarına soru işaretleri getiriyordu.

Aslında iPhone’nun dil seçeneği sıkıntısı bir çok başka ülkede de yaşanmakta. Ancak iPhone bu eksikliğine rağmen, kendi sınıfının en iyisidir.

Türkiye’deki iPhone kullanıcılarının Türkçe Dil Seçeneği taleplerini karşılamak amacı ile iPhoneiStanbul.Com sizlere bu hizmeti vermektedir.

Eğer versiyon yükseltmek istemiyor ancak iPhone’unuzu Türkçe kullanmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. iPhone’un versiyonundan bağımsız olarak tüm iPhone’lara Türkçe Dil seçeneği geliştirdiğimiz yazılımlar ile yüklenmektedir.

Bu işlem iPhone’unuza kesinlikle hiç bir zarar vermez. Asla bir yavaşlama söz konusu olmaz. Eklediğimiz sadece “iPhone Türkçe Dil Seçeneği “dir.

Bu noktada önemli olan çevirinin düzgün yapılmış olmasıdır.

GARANTİ KAPSAMI: Türkçe Dil eklentisi iPhone’unuzu kesinlikle garanti kapsamı dışına çıkartmaz. Hangi yazılımı veya uygulamayı yüklerseniz yükleyin, iPhone’unuzu kutusundan çıktığı ilk hale tekrar geri getirebilmekteyiz.

iPhone kullanmak için İngilizce bilmenize gerek yok! iPhone Türkçeleştirme işlemleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

iPhone Türkçe Dil Eklentisi için BİZE ULAŞIN.