iLan Uygulaması AppStore’da

0
iLan Uygulaması AppStore'da

iLan Uygulaması AppStore’da Yayında!

★★★★★ Türkiye’de ilk defa! iPhone ve iPad almak veya satmak isteyenlerin buluştuğu yepyeni bir uygulama. iPHONE ve iPAD üzerinden iLAN verebilme imkanı…

★ iPhone / iPad almak ve satmak isteyenler için iLan uygulaması.

★ iLan’larınızı iPhone ve iPad aracılığı ile çok kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.

★ DİKKAT!! iLan uygulaması sadece iPhone ve iPad kategorisine özel iLan’ları içermektedir.iPhone ve iPad’in tüm modellerinin (sıfır ve ikinci el olmak üzere) iLan’larına buradan ulaşabilirsiniz.

iLan uygulaması ile; iLan verebilir, verilmiş olan iLan’ları görebilir ve iLan veren kişiye ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz iLan’ları mail yolu ile arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Ayrıca iLan’ları facebook ve twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

iLan Uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ


Türkiye’de ilk defa iPhone ve iPad üzerinden ilan verebilme imkanı sunan iLan uygulaması, alıcı ve satıcıyı iletişime geçiriyor. Oldukça kullanışlı olan uygulama ile, sadece iPhone ve  iPad dünyasının ilanları bulunuyor.

Her yeni ürün çıktığında, eski iPhone unun satıp, yeni iphone almak isteyen kullanıcılar birbirlerini bu uygulama aracılığı ile kolayca takip edebilirler.

Uygulama içinde tüm ilanlara bakabilir ve istediğiniz ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. İlan vermek için; önce facebook hesabı ile giriş yapmanız gerekiyor. İsterseniz telefon numaranızı da belirtebilirsiniz. Telefon numarasının  doğruluğu için aktivasyon SMS i alıyorsunuz. Bu nedenle gerçek ve size ait olan bir telefon numarası girmeniz gerekiyor. Sonra ilan vereceğiniz iPhone veya iPad ürünün özelliklerini seçiyorsunuz. Ürün özellikleri detaylı bir şekilde düşünülmüş. Olası tüm model ve renkler uygulama içine gömülü durumda. Yani çok hızlı bir şekilde ilan verebilirsiniz. İlanı vermek için 1.79 TL para ödemeniz gerekli. İlanlara bakmak ücretsiz, ancak ilan vermek ücretli yapılmış. Böylece sahte ve kontrolsüz ilan verenler engellenmiş oluyor.

Her iPhone ve iPad’e yüklenmesi gereken bir uygulama. Yani kısacası iPhone ve iPad borsasını bu uygulamada bulabilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesinde satılan iPhone ve iPad satışlarını (sıfır ve ikinci el) bu uygulama aracılığı ile takip edebilirsiniz.

iPhone iPad iLan Uygulaması

iLan Uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ