iPhone OS 3.0

0
iPhone OS 3.0

  iPhone OS 3.0 Yazılım Güncellemesini 17 Haziranda indirebilirsiniz.

Bedava iPhone OS 3.0 yazılım güncellemesi yeni harika özellikler sunduğu gibi, bir önceki sürümün bütün özelliklerini de taşır. iPhone OS 3.0 aynı zamanda eş zamanlı oynanan oyunlar gibi, gelecek nesil iPhone uygulamalarını kullanabilmenize olanak sağlar.
Apple, iPhone’un yeni işletim sistemi OS 3.0′ı ve yeni SDK’sının (Software Development Kit) özelliklerini sundu. Yeni işletim sistemi birçok kullanıcının uzun zamandır iPhone’da görmeyi beklediği özellikleri sonunda iPhone’a getiriyor.

 

Kes, Kopyala & Yapıştır

Metninizi hızlı ve kolayca bir uygulamadan diğerine  kesin, kopyalayın ve yapıştırın. Web’deki metin yığınlarını tıklayarak seçebilirsiniz, dilediğiniz resmide kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Yatay Klavye

Yazmak için daha geniş klavyemi istiyorsunuz? Mail, mesajlar, notlar ve safaride daha geniş bir klavye kullanmak için iPhonunuzu yan çevirin.

 

MMS

Video resim ses ve iletişim bilgileri içeren MMS gönderin. Hatta mesajlar bölümündeyken çift tıklayarak resim veya video çekebilirsiniz.

Arama

iPhone’unuzun içindeki bütün veriler için tek bir yerden arama yaptırıp bulabilirsiniz. Bu arama kişilerinizi, e-maillerinizi, takviminizi, notlarınızı ve hatta bütün iPodunuzdaki bilgileri tarar ve istediğinizi bulmanızı sağlar.

   

Ses kaydı

Notlarınızı, toplantınızı veya her hangi bir sesi kaydedebilirsiniz. Bu ses kaydı iPhone’unuzun içindeki dâhili mikrofondan veya kulaklığınızdaki mikrofondan yapılabilir. 

 

Geliştirilmiş Borsa Uygulaması

Daha fazla kur bilgisi ve grafikleri yatay olarak görüntüleme.