Apple iOS 8.4 Beta 3 Sürümünü Yayınladı

Apple firması iOS 8.3’ü çıkardığında herkes 8.4’ü merak etmeye başlamıştı bile. Kullanımına başlanan işletim sisteminin özelliklerinin göz doldurması sebebi ile yenileri de bekleniyordu. iOS 8.4’ün ilk betası ise Nisan ayında geliştiriciler ile buluştu. Apple firması bu betada oldukça güzel özelliklerin olacağının sinyalini vermişti. Daha sonraki gelen güncelleme ile de 3. Güncellemenin merak konusu olması sağlandı. Şimdi de iOS 8.4 Beta 3 yayına alındı.

Apple-iOS-8.4-Beta-3

Bu güncelleme ile birlikte ilk defa 8.4 normal kullanıcılara da açılmış oldu. Bu güncellemeyi bekleyen kullanıcılar da tek tek yüklemeye başladı bile güncellemeyi. Geliştiricilere açık olan ilk 2 güncellemenin ardından sunulan bu güncelleme sayesinde özel açık test aşamaları da başlamış oldu. iOS betaların daha önce de izlemeye alan Apple, bu güncellemeler ile de elde ettiği verilerle daha iyi sonuçlar elde etmeye çalışacak.

Over-The-Air olarak yayına alınan iOS 8.4 Beta 3 güncellemesini yüklemek için Ayarlar bölümüne görmeniz gerekiyor. Daha sonra Genel ve oradan da Yazılım Güncelleme bölümüne girerek güncellemeyi telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Bu güncellemenin Apple Developer Center’a da yakın zaman içerisinde geleceği söyleniyor.

iTunes Radio ile birlikte Beats’in de içerisinde yer alacağı müzik uygulaması bu güncellemenin temelini oluşturuyor diyebiliriz. Apple bu güncellemede daha çok müzik alanındaki etkinliğini artırmaya çalışacak. Özellikle müzik servisi Beats ile kullanıcılarını çok daha iyi şeylerle ödüllendirecekler.

ios_84_beta3-guncelleme