Apple, OS X Yosemite 10.10.4 ‘ün Yeni Beta Sürümünü Yayınladı

Apple firması bildiğiniz üzere hem iOS hem de normal OS sistemini gittikçe daha da iyiye taşıyor. Uzun sütedir yeni güncellemeler eklenen bu işletim sistemleri sayesinde hizmetlerini de daha iyiye getiren Apple kullanıcılarına çok daha iyi deneyimler sunmayı amaçlıyor. Firmanın OS X Yosemite için ise 10.10.4 beta sürümü yayınlandı. iOS 8.4 Beta 3 ile birlikte piyasaya sunulan bu güncellemenin sürüm numarası ise 14E17e olarak geçiyor.

OS X Yosemite 10.10.4-guncelleme

Apple’ın bu yeni beta sürüme sahip olan işletim sistemi güncellemesi sadece geliştiriciler ve açık beta kullanıcılarına sunuluyor. Normal kullanıcılar sadece Açık Beta sürecine dahil olurlarsa bu işletim sistemini elde edebiliyorlar. Bunun dışında maalesef herkese sunulmuyor güncelleme.

OS X Yosemite’ın tahmini tam yayınlanma süresinin de Haziran ayına kadar uzayacağı bildiriliyor. Şu andaki gidişe göre de bu durumun ertelenme gibi bir sorunla karşılaşmayacağını söyleyebiliriz. iTunes’un 12.2 sürümü de Haziran ayında yayınlanacak diye bir haber gelmişti ki bu iki sürüm beraber yayınlanabilir gibi duruyor. Müzik servisi olayına daha çok önem vermek isteyen Apple’ın güncelleştirmeleri ile birlikte bu sektörde daha iyi bir yere sahip olmak istediğini görebiliyoruz. OS X Yosemite güncelleştirmesi ile Fotoğraflarda bazı değişiklikler olacağını söyleyen Apple yetkilileri, bunun yanı sıra bazı Taşıma Yardımcısı değişikliklerini de doğruladılar. Firma ayrıca İbranice ve Arapça dil desteğindeki bazı yerlerin değiştirildiğinin altını çizdi.

OS X Yosemite 10.10.4