Apple Store Uygulaması Nihayet iPhone’da

Apple Store, kullanıcıların Apple ürünlerini satın alabildiği işlevsel bir yazılım. Yurt dışında ki Apple cihaz kullananlar bu uygulamayı App Store üzerinden indirip kullanabiliyorlardı. Ancak ülkemizde henüz faaliyete geçmemişti ve desteği bulunmuyordu. Apple Türkiye pazarını önemsediği bir kez daha göstererek Apple Store uygulamasını Türk kullanıcılar için aktif hale getirerek App Store’a ekledi.

app-store-uyglamasi-iphone-a-geldi

iPhone ve iPad kullanıcılarının merakla bekledikleri bir güncelleme olan Apple Store’da mağaza payı çok büyük. Bildiğiniz üzere Apple fiziki olarak satış mağazası açtı. Bununla beraber birçok konuda daha fazla destek için Türkiye bağlantılarını güçlendirdiği için artık daha etkin bir kullanım söz konusu olacak.

Apple Store uygulamasıyla sahip olduğunuz iPhone için aksesuar ve parçaları satın alabilirsiniz. Ürünlerin kullanıcı yorumlarını okuyarak yorum bırakabilirsiniz. Tüm bunların dışında sahip olduğunuz iPhone ve iPad için ideal aksesuarlar hakkında tüm içeriklere ulaşarak orijinal ürünlere sahip olma şansı yakalıyorsunuz.

Apple Store verdiği hizmetleri bir hayli geniş çaplı tutuyor. Örneğin en yakında ki Apple mağazası ya da Apple Premium satıcısını harita üzerinden görerek ulaşmanın en kolay yolunu görebiliyorsunuz. App Store üzerinden indirerek kurabilir hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık sahip olduğunuz iPhone ya da iPad için en yeni aksesuarlardan ilk sizin haberiniz olsun. Beğendiğiniz aksesuarlar için var olan yorumlarla fikrinizi pekiştirin ve kolayca satın alın.

apple-store-uygulamasi-iphone-a-da-geldi