Apple Watch 2 İçin Bahsi Geçen Detaylar

Apple Watch satışları bir hayli hızlı ilerlerken akıllarda var olan soru işaretleri günden güne çoğalıyor. Peki iPhone fırtınası gibi yeni çıkacak olan Watch modelleri ne gibi özellikler içerecek. Bu konuda da çok sayıda spekülasyon çıkacağı aşikâr. Fakat bu noktada yetkililer, geliştiriciler ve sızıntı mecralarının ortak düştüğü iki konu yer alıyor.

Apple-Watch-2-detaylar

Apple Watch 2 modeli için olası görülen bu iki ihtimalden birisi kamera. Kamera doğal olarak ön yüzeyde olacağı için hem selfie, hem de Face Time uygulaması için kullanılabileceği ön görülüyor. Apple Watch 2 ile kolayca öz çekim yapabilecek aynı zamanda insanlarla görüntülü konuşmayı yüksek standartlarda yaşayabileceksiniz. Üstelik sadece kolunuzda var olan bir saatle. Oldukça fantastik gelse de Apple bu konuda düşünenlerle hemfikir gibi duruyor. LG tarafından üretilen P-OLED ekranları kamerayla tedarik edeceği yönünde yoğun sızıntılar var. Bir diğer olması beklenen detay ise bağımsız bir Wifi. Şuan için bildiğiniz üzere iPhone Wifi anahtarı üzerinden besleniyor.

Apple Watch 2 için düşünülen Wifi anahtarı tamamen diğer cihazlardan bağımsız olarak internet ağına bağlanarak çeşitli işlemler yapabilecek. Aynı zamanda kullanılan internet bağlantılı yazılımların yanımızda telefonumuz yokken çalışmasına da olanak sağlanacak. Teknoloji mecralarının 2016 yılı içerisinde satışının başlamasını beklediği ikinci akıllı saat Apple Watch 2, bu söylentiler eşliğinde merakla bekleniyor.

Apple-Watch-2-hakkinda