Apple Watch için AppStore Uygulaması

AppStore bu aralar oldukça hareketli. Bunun sebebi ise Apple Watch için uyarlanmış uygulamaların tek tek ekleniyor olması. İlk olarak belli başlı uygulamaların eklendiği Apple Watch kategorisinde ilk yapılan açıklamalarda zamanla bu sayının artacağı söylenmişti. Gerek Apple tarafından gerekse 3.parti uygulamaların yüksek bir hızla arttığını hep beraber görüyoruz.

apple-watch-apple-store-uygulamasi

AppStore üzerinde Apple Watch için olan uygulamalar arasında sosyal ağlar, araçlar, hayatınıza dair güncel uygulamalar, haberleşme uygulamaları ve kişisel mecralar yer alıyor. Bu uygulamalara dahil olanların sayısı her geçen gün artarak Apple Watch ile daha iyi bir deneyim yaşamanızın önü açılıyor. Bu uygulamalara örnek vermek gerekirse Nike Running uygulamasıyla Apple Watch ile koştuğunuz mesafeyi ve yaktığınız kaloriyi anında görebiliyorsunuz. Bunu sosyal medyada paylaşma imkânı da sunuyor.

 İnstagram ve Twitter gibi en büyük sosyal ağlar çoktan AppStore üzerinde Apple Watch için yerini aldı. City Mapper uygulaması ile şehir içi yolculuklarınızda rehberiniz kolunuzda. Toplu ulaşım, ara yollar ve ulaşım sistemleri hakkında bilmek istediğiniz her şey. eBay ve SPG gibi öncü alışveriş ve seyahat uygulamaları da Apple Watch ile uyumlu bir biçimde sizleri bekliyor.

Apple Watch size sunduğu imkânlarla hem hayatınız hakkında tüyolar veriyor, hem hayatınızı kolaylaştırıyor. Bu uygulamalarla her ihtiyacınıza karşılık verebilecek bir cihaz haline dönüşen bu akıllı saat, Apple için adeta ustalık eseri tadında.

apple-watch-apple-store-uygulamalari