Arka Kapak İle iPhone Şarjı 1 Hafta Gidiyor

iPhone kullanıyorsanız tek bir büyük probleminiz var demektir. Aslında akıllı telefon kullanıyorsanız demek daha doğru olabilir. Fakat dayanıksız akıllı telefonlara göre iPhone kullananların tek sorunları biten şarjlarıdır. Biten şarjlar için gün içinde şarj aletiyle dolaşmak, tekrar şarj etmek ya da taşınabilir şarj cihazı taşımak en bilindik yöntemler. Teknolojiyse daha kolayını bizlere sunuyor.

popSlate-1-hafta-sarj

İlk olarak Rus şirket Yota Mobile tarafından Yotamosha 2 modeli için çıkartılan şarjlı arka kapak ürünü tekrar gündeme geldi. Amerika menşeili bir teknoloji firması popSlate tarafından iPhone için üretilen bu kapak ise iPhone’u bir hafta kullanmanızı sağlıyor. E kağıt teknolojisi olarak adlandırılan bir sistem kullanılıyor. Ayrıca kapak oldukça fonksiyonel ve arka kısmında bulunan materyal sayesinde duvara yansıtma yapabiliyor. Ruslar tarafından ortaya atıldıktan sonra Amerika tarafından geliştirilmiş olan bu sistem şuan için sadece bazı iPhone modellerinde kullanılıyor. iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için mevcut sürümleri var. Bunun dışında iPhone 6s için çalışmaları sürdürüyorlar.

Arka kapakla iPhone pil ömrünü 1 haftaya çıkarmak mümkün olacağı hiç akla gelmezdi. Fakat şuanda bu mümkün ve ulaşılabilir bir teknoloji. Fiyat olarak internet üzerinden 129 dolar karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Yansıtma özelliği için cihazınıza popSlate uygulamasını indirerek kütüphanenizle senkronize etmeniz gerekmektedir.

iphone-1-hafta-sarj-imkani