Google’ın Snapseed 2.0 Sürümü Apple Store’da Yayında. Snapseed 2.0 Özellikleri

 Teknoloji deyine aklımıza gelen ilk firmaların başında Google geliyor ve Snapseed’te Google’ın resim editör uygulaması artık Apple Store’da yerini aldı. Çeşitli platformlarda en iyi resim uygulaması ödüllü Snapseed uzun bir aradan sonra 2.0 sürümüne güncellendi ve uzun bekleyişlerin ardından Apple Store üzerinden kullanıma açıldı. Google işletim sistemlerinin yanı sıra uygulamalarını güncellemekte de geri kalmadığını göstermiş oldu.

Apple-store-snapspeed-2.0-ozellikleri

Snapseed 2.0 sürümüyle uygulama baştan aşağı değişti diyebiliriz. Tasarımından tutunda ikonlarına kadar tam anlamıyla bir yenilik hakim uygulama içinde.

Son derece basit bir kullanıma sahip olan fotoğraf editör programının bu özelliği sabit kalmış diyebiliriz. Kolay kullanılabilirliği hala aynı şekilde duruyor ama menü tabanı, araç çubukları ve özellikleri baştan aşağı değişime uğramış.

Yeni efektler, yeni fırçalar ve çıkartma motifleriyle fotoğrafları daha keyifli ve daha zengin içeriklerle donatma imkânı sunmuş kullanıcılarına. Uygulamanın geliştiricisi Google olunca Snapseed’inde tadından yenmiyor doğal olarak. Bu uygulama ile açılan yolun devamının geleceğini düşünüyoruz. Alternatifleriyle sıkı bir yarışta olan uygulamanın yakında çok konuşulacağı kesin.

Snapseed 2.0 güncellemesinin en büyük artılarından biride nokta iyileştirme özelliği. Yani fotoğraf üzerinde istediğiniz bir detayı Photoshop yapar gibi düzenleyebiliyorsunuz. Sonuç olarak hoşunuza gitmeyen bir fotoğrafı seçtiğiniz efektler, eklediğiniz ikonlar ve yaptığınız düzenlemeler sayesinde harika bir profil fotoğrafı haline getirebiliyorsunuz. Artık Apple Store üzerinden de güncelleyebileceğiniz ya da yükleyebileceğiniz Snapseed çok daha keyifli.

google-snapspeed-apple-storeda-yayinda