HGS Apple Watch Uygulaması Ne İşe Yarar?

ptt-hgs-apple-watch-uygulamasi-ne-ise-yarar

Her zaman bankalardan ve oyun yapımcılarından uygulama haberi duyacak değiliz. PTT yeni HGS Apple Watch uygulamasını duyurdu. Peki, ne işe yarıyor?

PTT, ülke genelinde 4000 şubeden fazla sayıya ulaşarak adeta rekor kırdı. Hal böyle olunca teknolojiyi de iyi takip etmeleri gerekiyordu ve onlar da en güncel Apple ürünü olan akıllı saat için özel bir uygulama geliştirdiler. Kara yollarındaki akışı hızlandırmak için uygulanan Hızlı Geçiş Sistemine para yüklemek için artık PTT şubelerine gitmenize gerek kalmayacak. PTT HGS uygulaması ile en zor anınızda bile para yükleyebileceksiniz.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan incelemede, trafik kazalarının % 25’i araç kullanırken akıllı telefon ile uğraşmaktan kaynaklanıyor. Akıllı saatlerin bir diğer amacı da insanların dikkatini dağıtmadan bütün bildirimlerini kolayca takip edebilmesini sağlamaktır. Daha Apple Watch piyasaya bile girmedi ama PTT HGS uygulaması şimdiden hazır.

Apple Watch için özel yapılan HGS uygulamasının en güzel yanı gişelere yaklaşacağınız zaman uygulamanın size haber vermesidir. Böylece bakiyeniz yeterli mi, değil mi önceden öğrenebiliyorsunuz. Dikkatinizin dağılmaması açısından, tek bir tuş ile uygulamadan sisteme para yüklüyorsunuz ve vakit kaybetmeden geçiş yapabiliyorsunuz.

PTT HGS Apple Watch uygulaması ücretsiz olarak indirilebilecek. 24 Nisan’da satışa sunulacağını da hatırlatmak isterim. HGS uygulaması kısa bir süre sonra Android işletim sistemleri için de aktif olacak.

apple-watch