iPhone 6s İçin Pembe Tasarım Mı?

Apple, iPhone 6s için hala daha beklentileri üst noktaya çıkarırken en son çıkan söylenti pembe renk üzerine. iPhone 6s için pembe renk konseptinin kullanılacağını açıklayan yabancı kaynaklı bir Apple forumu bayanları heyecanlandırdı. Birçok bayan tarafından merakla incelenen konsept fotoğraflar ilgi çekmeyi başardı.

pembe-iphone-6s

iPhone 5 ve iPhone 5s ürünlerinin yanı sıra iPhone 6 ile kullanılan renkler bir hayli ilgi çekmişti. Beyaz ve siyahın yanı sıra altın, uzay grisi ve gümüş renkleri çok popüler bir hale geldi. Özellikle Apple Watch ile kullandığı renklerle de ölçüşen bu tonlar iPhone 6s içinde bekleniyor. Buna ek olarak yeni bir renk anlamında pembeye yer vermesi bayanlara yapılacak büyük bir kıyak olacaktır. Apple firmasının böyle bir şey yapıp yapmayacağı ise uzmanlar arasında tartışılmaya devam ediyor. Sonuç itibariyle belirli bir sayıda pembe iPhone 6s üretilmesi zor gözükmüyor düşüncesini savunanlar var. Ancak kâr odağı yönünden düşünen bir firmanın böyle bir şey yapmamasını düşünende var.

iPhone 6s için 10 bin dolarlık Apple Watch için seçilen Rose Gold renk seçeneğinin olması muhtemel gibi gözüküyor. Apple Watch Edition serisiyle yeni ve özel tasarımlara yer veren Apple belki de iPhone içinde böyle bir seri düzenleyecek. Buna bağlı olarak iPhone Edition serisinde pembe iPhone 6s ile beraber çok farklı renk tasarımları da görebileceğiz. Kim bilir.

iphone-6s