iPhone ile Uyumlu Beats Solo2 Kablosuz Kulaklık

Beats kulaklık piyasasına birbirinden eşsiz ürünler katarak yoluna devam ediyor. Son derece ergonomik bir tasarıma sahip olan ve seslerin her ayrıntısını özenle duyabileceğiniz muhteşem bir ses canavarıyla tekrar karşınızda. Üstelik bu kez iPhone ile uyumlu kablosuz modeli ile kulak üstü harika bir deneyim yaşamanız için sizi bekliyor.

beats-solo2-kablosuz-iphone-uyumlu-kulaklik

Beats markasının Solo serisinin devamı niteliğinde olan ürün gelişmiş ses ölçütleriyle sanatçıların mastering tonlarını algılamanıza sebep oluyor.

Beats marka olarak her zaman sese dayalı kulaklar üretti. Ses kalitesi en ucuz modelinde dahi sıradan kulaklıklara göre çok üst düzeydi. Dolayısıyla böyle bir başyapıtta ses kalitesinin ne kadar üst düzey olduğu konusunda aklınızda kesinlikle soru işareti olmamalı. Bunun yanı sıra kulak yapısına tam olarak uyumlu olarak üretilen kulakçıklar sayesinde iPhone ile uyumlu Solo2’yi bir kez takıyorsunuz ve bir daha arkanıza bakmıyorsunuz.

 Kulaklıkların en büyük problemi olan kayma, kulağı acıtma, ses sorunsalı dertlerini tamamen ortadan kaldırmış. Bunun yanı sıra dinamik ve geniş ses yelpazesi sayesinde tüm müzik türlerine elverişli bir ekolayzıra sahip. Beats Solo2’de kullanılan malzemeler kaliteli olduğu için uzun süreli bir kullanım vadediyor.

Ayrıca Beats Solo2 müzik deneyiminiz en uç noktalardayken olası bir arama durumunda ya da şarkı değişikliği istediğinizde cihazınıza uzanmak zorunda kalmamanız için ufak bir kabloda veriliyor. Kulaklığınızla aynı renk olan bu kablo üzerinde bulunan ufak düğmelerle gerek aramaları yanıtlıyorsunuz gerekse istediğiniz an ses ve şarkı değişimi yapabiliyorsunuz. Beats Solo2 Kablosuz kulaklık iPhone için 699 TL’lik satış fiyatıyla değişilmez bir ikon olacak gibi duruyor.

iphone-ile-uyumlu-beats-solo2-kulaklik