Microsoft Yeni Uygulaması Office Delve iPhone İçin Yayınlandı

 Microsoft Office’in yeni ürünü Delve iPhone ve iPad için iOS işletim sisteminde yayınlandı. Office Delve çalışma mantığı olarak insanların Office üzerinde yaptıkları çalışmaları ufak kartlar üzerine not düşülmüş şekliyle paylaşmayı hedefleyen bir sistem. Bu sayede insanların arkadaşlarıyla ve takip ettiği kişilerle iş bağlamında ortak çalışma fırsatı yakalayabileceğini duyuran Microsoft, aynı zamanda fikirlerin geliştirilebilmesi adına büyük bir adım olduğunu açıkladı.

Microsoft Yeni Uygulaması Office Delve iPhone İçin Yayınlandı

Office Delve şuan için Drive gibi yan uygulamalarla senkronize bir şekilde çalışıyor. Ancak yapılan açıklamalar yakın gelecekte Delve ile tüm Office uygulamalarının senkronize olacağı. Yani artık Word, Excel gibi çalışma defterlerimizi de Office Delve üzerinden herkesle paylaşabileceğiz.

Platform olarak çıkalı uzun zaman olmasına karşın Windows Phone işletim sistemi dışında yer almıyordu Office Delve. Son güncellemeler dahilinde App Store üzerinde iOS için güncel Delve sürümünü bulabilmeniz mümkün. Aylardır yayınlanmasını bekleyen iPhone kullanıcıları daha ilk gününden akın etmiş durumda.

Office Delve’nin iPhone ile uyumlu çalışmasıyla beraber artık Microsoft’un mobil platformlara önem verdiğini anlayabiliyoruz. Artık çıkan uygulamalar ve yardımcı araçların iOS’ta dahil tüm mobil alt yapılarda çıkarılması bekleniyor.

 Delve ile güzel bir geliştirici zinciri kurulursa Microsoft tam olarak istediğini başarmış olacak. iPhone ya da iPad kullanıcısıysanız ve işiniz gereği sürekli yeni projeler geliştiriyorsanız yeni etkinleşen Office Delve sizin için yaratıldı.

Office Delve iPhone