Vimeo, iPhone İçin Yeni Güncellemeler Yaptı

Vimeo dünya üzerinde en çok tercih edilen video platformlarından birisi. Gelişmiş video kalitesi ile kaliteli bir player’ı birleştiren şirket video oynatma konusunda oldukça işlevsel bir yapıya sahip. Kolayca yüklenen videoların haklarının korunarak yayınlanması ve çeşitli içeriklerin kategoriler halinde reklamsız olarak görüntülenmesi diğer avantajlarından.

Vimeo-iPhone-güncelleme

Tüm bu avantajlarıyla Vimeo yeni bir atılım yaptı. iPhone kullanıcıları için düzenlenen güncelleme ile artık video yüklemek ve paylaşmak çok kolay. Çektiğiniz videoları Vimeo uygulamasının güncel sürümüyle anında paylaşmanız ve yüklemeniz mümkün hale getirildi. Üstelik HD kalitesinde harika bir video oynatıcı ile görüntülenebilecek. Aynı zamanda sosyal bir ağ gibi arkadaşlarınızı ve ünlü yapımcıları takip edeceğiniz sistemi de iPhone için duyurdu. iPhone kullanıcılarının tek bir tuşla video çekerek Vimeo platformunda paylaşabileceği güncelleme iOS için aktif. Apple TV ile videolarınızı çeşitli cihazlara aktararak büyük ekranda seyredebileceksiniz.

Vimeo bu güncellemeyle iPhone kullanıcılarına kolay ve kullanışlı bir sağ frame sunuyor. Burada sık kullanacağı tüm detaylara tek tuşla ulaşım imkânı sunuyor. Aynı anda birçok video yükleme imkânını sunarken tüm yüklemeler sistemin arkasında yapılıyor. Böylece iPhone sanki upload yapmıyormuşçasına rahat bir biçimde uygulamaları çalıştırıyor. İzleme çubuğuyla kaydırarak videoların ne kadarının yüklendiğini görebileceksiniz. Tüm bunları sadece Vimeo uygulamasını iPhone cihazınıza indirerek yapabilirsiniz. AppStore üzerinden ücretsiz olarak sunulan Vimeo, tüm iPhone kullanıcıları tarafından beğenilerek kullanılmaya başlandı.

Vimeo-iOS-Guncelleme