iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Değişimleri

iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi
iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Ürün Bilgisi
iPad 4 tabletlerde zamanla Wi-Fi anten (kablosuz ağ bağlantısı) sorunları ortaya çıkabilir. Evde, işyerinde, dışarıda, Wi-Fi modemlere çok yakın olmanıza rağmen sinyal gücü çok zayıf veya hiç görünmüyor olabilir. 

iPad cihazlarında meydana gelen Wi-Fi şebeke anten sorunu, darbe kaynaklı olabileceği gibi, sıvı teması, aşırı ısınma, yüksek voltaj gibi nedenlerden dolayı da meydana gelmiş olabilir. 

iPad 4 tabletlerde meydana gelen Wi-Fi anten problemi nedeni ile şebeke anten değişimleri gerekebilmektedir.

iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Sorunu,

iPad 4 Kablosuz Ağ Sorunu,

iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Tamiri,

iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Değişimi,

iPad 4 Kablosuz Bağlantı Sorunu,

iPad 4 Kablosuz Ağa Bağlanamıyor,

iPad 4 Wi-Fi Bağlanamıyor.

iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Değişimi İşlem Süresi

iPad 4 Wi-Fi anten değişimi için cihazınızın dikkatli bir şekilde sökülmesi gerekmektedir. Eğer, daha önce iPad tablet ürünleri tamir etmediyseniz, içini açmadıysanız, bilginiz yoksa lütfen denemeyiniz. iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Değişimleri için yapılabilecek bir yanlışlık farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Bu yüzden profesyonel kişilerden yardım almanız daha makul olacaktır.

Servisimizde yapacağımız iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 2 saat sürmektedir. Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğer Zamanınız varsa servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

iPhone Teknik Servis Ürün Kargo Bilgisi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
  • İstanbul içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
    • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
  • İstanbul dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. MNG Kargo anlaşma kodumuz 54060316 dır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 444 06 06 telefon numarasından MNG kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.
    • 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde MNG kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. MNG kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPad 4 Wi-Fi Şebeke Anten Değişimleri 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.

iPad-wi-fi-ante-tamiriiPad-4-lcd-ekran-degisimiiPad-4-ekran-degisimi