iPad Air Şarj Soketi Değişimleri

Apple iPad Air Şarj Soketi Tamiri
Apple Teknik Servis Ürün Bilgisi
iPad Air Şarj Soketi Değişimi
iPad Air şarj kablosunu aşağı-yukarı oynatınca şarj oluyorsa, bu sorun USB şarj kablosundan veya şarj soketinden kaynaklı olabilir. iPad Air şarj girişi; orjinal olmayan USB şarj kablosu ile şarj edildiği için de zarar görebilir. iPad inizi orjinal şarj kablosu ve orjinal şarj adaptörü ile şarj ediyorsanız, şarj soketinde arıza oluşması düşük ihtimallidir.

iPad Air şarj soketi yuvası zamanla tozlanabilir. Şarj kablosu, şarj soketinin içine tam olarak oturmuyorsa, şarj soketi zarar görebilir. Tozlanmış şarj soketini temizlemek için cımbız veya benzeri sivri bir cisimle temizlemeye çalışmayın ve içine üflemeyin. Bu işlemler iPad Air şarj soketine zarar verebilir. iPad Air şarj soketi temizleme işlemi için servisimizden destek alabilirsiniz.

iPad Air şarj soketi; sıvı teması, nem, tozlanma ve soket girişinin zorlanması gibi nedenlerden bozulabilir.

 

Ancak iPad Air modellerinin tamamında, şarj soketi anakart ile bütünleşik durumdadır. Bu nedenle değişim yerine tamir edilmesi (mümkün ise) daha doğrudur.

apple-ipad-air-sarj-soketi-tamiri-iphoneistanbul

iPad Air şarj soketi hakkında sorular
iPad Air şaj olmuyor, iPad Air soket tamiri , iPad Air şarj kablosu girmiyor, ipad Air şarj sorunu , ipad Air şarj soketi fiyatı ve garanti süreci ile tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haftanın 7 günü açığız! (Hafta için gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.)

Mesai Saatlerimiz: 09:00 – 19:00 (saat 19:00’dan sonra gelebilecek olan kullanıcılar için, geç saatlere kadar destek vermekteyiz.)

iPad Özel Servis İletişim

Tel: +90 216 492 1440 (pbx)
GSM: +90 535 331 3054

Adres: Murat Reis Mah. Gazi Cad. Selamet Sok. 64/1 Altunizade / İstanbul