iPad Air Yazılım Güncelleme ve Yeniden İşletim Sistemi Yüklenmesi

iOS-8-guncelleme
iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi
iPad Air Yazılım Güncelleme ve Yeniden İşletim Sistemi Yüklenmesi Hakkında Bilgi
iPad ürünlerinde zamanla yazılım güncelleme anında sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda iPad Air cihazlarınıza yeniden işletim sistemi yüklenmesi gerekebilir. 

İpad Air için iOS işletim sistemleri yüklenirken elektrik kesintisi, şarj kesintisinden dolayı yazılım güncelleme esnasında hata, iOS 8 içeriğinde meydana gelebilecek problemler nedeni ile yeniden işletim sistemi yüklenmesine ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlar, yüklenen uygulamalar, oyunlardan kaynaklanabileceği gibi, Jailbreak nedeni ile sistemin hasar görmesinden dolayı da kaynaklanabilir.

iPad Air Yazılım Güncelleme

iPad Air Yeniden İşletim Sistemi Yüklenmesi

iPad Air İşletim Sistemi Güncelleme

iPad Air Yazılım Yükleme

iPad AirYazılımsal Sorunlar

iPad Air iOS Problemleri Çözümü

iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPad Air Yazılım Güncelleme ve Yeniden İşletim Sistemi Yüklenmesi İşlem Süresi

iPad Air ürünlerinde meydana gelen yazılım kaynaklı problemleri kendiniz çözmeye çalışırken farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Bu yüzden, işletim sisteminin tekrar yüklenmesi, yazılım güncelleme sorunlarını teknik bilgisi olan kişilere yaptırmanız daha faydalı olur.

Servisimizde yapacağımız iPad Air Yazılım Güncelleme ve Yeniden İşletim Sistemi Yüklenmesi (yükleme sonrası testler dahil) ortalama 2 saat sürmektedir. Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Eğer Zamanınız varsa servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

iPhone Teknik Servis Ürün Kargo Bilgisi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
  • İstanbul içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
    • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
  • İstanbul dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. MNG Kargo anlaşma kodumuz 54060316 dır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 444 06 06 telefon numarasından MNG kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.
    • 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde MNG kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. MNG kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPad Air Yazılım Güncelleme ve Yeniden İşletim Sistemi Yüklenmesi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPad iPad Air Yazılım Güncelleme ve Yeniden İşletim Sistemi Yüklenmesi 3 Ay garantilidir. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda tekrar işletim sistemi yüklenmesi yapılmaktadır.

iOS-8-guncellemeiPad-2-yazilim-guncellemeiPad-2-yazilim-sorunlari