iPad mini Şarj Soketi Değişimi

Apple Teknik Servis Ürün Bilgisi
iPad mini Şarj Soketi Değişimi
iPad mini şarj kablosunu aşağı-yukarı oynatınca şarj oluyorsa, bu sorun USB şarj kablosundan veya şarj soketinden kaynaklı olabilir. iPad mini şarj girişi; orjinal olmayan USB şarj kablosu ile şarj edildiği için de zarar görebilir. iPad inizi orjinal şarj kablosu ve orjinal şarj adaptörü ile şarj ediyorsanız, şarj soketinde arıza oluşması düşük ihtimallidir.

iPad mini şarj soketi yuvası zamanla tozlanabilir. Şarj kablosu, şarj soketinin içine tam olarak oturmuyorsa, şarj soketi zarar görebilir. Tozlanmış şarj soketini temizlemek için cımbız veya benzeri sivri bir cisimle temizlemeye çalışmayın ve içine üflemeyin. Bu işlemler iPad mini şarj soketine zarar verebilir. iPad mini şarj soketi temizleme işlemi için servisimizden destek alabilirsiniz.

iPad mini şarj soketi; sıvı teması, nem, tozlanma ve soket girişinin zorlanması gibi nedenlerden bozulabilir.

 

Ancak iPad mini modellerinin tamamında, şarj soketi anakart ile bütünleşik durumdadır. Bu nedenle değişim yerine tamir edilmesi (mümkün ise) daha doğrudur.

 ipad mini şarj soketi iphoneistanbul.com

iPad mini şarj soketi hakkında sorular
iPad mini şaj olmuyor, iPad mini soket tamiri , iPad mini şarj kablosu girmiyor, ipad mini şarj sorunu , ipad mini şarj soketi fiyatı ve garanti süreci ile tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haftanın 7 günü açığız! (Hafta için gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.)

Mesai Saatlerimiz: 09:00 – 19:00 (saat 19:00’dan sonra gelebilecek olan kullanıcılar için, geç saatlere kadar destek vermekteyiz.)

iPad Özel Servis İletişim

Tel: +90 216 492 1440 (pbx)
GSM: +90 535 331 3054

Adres: Murat Reis Mah. Gazi Cad. Selamet Sok. 64/1 Altunizade / İstanbul