iPhone 5 Home Tuşu Değişimi

iPhone 5 Home Tuşu Değişimi
159
99
iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi
iPhone 5 Home Tuşu Ürün Bilgisi 
Eğer iPhone’unuzun ana ekran tuşu, zor çalışmaya başladı ise muhtemelen yakın zamanda değiştirmeniz gerekecektir. iPhone ana ekran tuşu tamamen bozulmadan önce; önce sert basınca çalışılır, sonra çok sert bastırınca çalışır ve daha sonra hiç çalışmamaya başlar. Bu sert basışlar iPhone’da farklı arızalara sebeb olabilir. Sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur.Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.
iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPhone 5 Tuş Değişimi Servis Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 Ana Ekran Tuş değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir.

Teknik Servisimizde konusunda uzmandır. Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

iPhone Teknik Servis Ürün Kargo Bilgisi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
İstanbul içinde bulunan kullanıcılar için;

Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 (pbx) numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir. Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.

İstanbul dışında bulunan kullanıcılar için;

0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde MNG kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. MNG kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.Bu süreç için MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız.

MNG Kargo anlaşma kodumuz 54060316 dır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun 444 06 06 telefon numarasından MNG kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.

iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPhone 5 Ana Ekran Tuşu Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 5 Ana Ekran Tuşunun 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.

iPhone 5 Ana Ekran Tuşu / Home Buton Tamiri -

iPhone 5 Ana Ekran Tuşu / Home Buton Tamiri –

iPhone 5 Home Buton Sorunu

iPhone 5 Home Buton Sorunu

iPhone 5 orta tuşu arızası

iPhone 5 orta tuşu arızası

iPhone 5 ana ekran tuşu

iPhone 5 ana ekran tuşu