iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi
220
159
iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi
iPhone 6 Plus Ön Kamera Ürün Bilgisi 
iPhone 6 Plus ön kamerası, 1.2 Megapiksel / 720p video ve HDR destekli FaceTime HD özelliğe sahiptir. iPhone 6 plus ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur.iPhone 6 plus ön kamerası çalışmıyor, iphone 6 plus ön kamera sorunu, iphone 6 plus ön kamera değişimi, iphone 6 plus ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.
iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi Servis Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus Ön Kamera değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Kargo Bilgisi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
İstanbul içinde bulunan kullanıcılar için;Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 (pbx) numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir. Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.

İstanbul dışında bulunan kullanıcılar için;

 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde MNG kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. MNG kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.Bu süreç için MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız.
MNG Kargo anlaşma kodumuz 54060316 dır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 444 06 06 telefon numarasından MNG kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.

iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPhone 6 Plus Ön Kamera Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus Ön Kamerasının 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.

iPhone Plus 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone Plus 6 Ön Kamera

iPhone Plus 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone Plus 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone Plus 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone Plus 6 Ön Kamera Servisi

iPhone Plus 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone Plus 6 Ön Kamera Tamiri