Apple TV İçin Büyük Ortaklığı Açıkladı

Apple TV haftalardır gündemde olan bir muamma olarak bekliyor. Showtime Amerika Birleşik Devletlerinde hizmet veren bir oluşum. Buna karşın herhangi bir kablo ya da uydu bağlantınız olmadığı anlarda cihazlarla TV izleyebileceğiniz bir imkân yaratıyor. Filmler, diziler, spor programları, komedi gösterileri gibi birçok alanda yayına ulaşabilirsiniz. Apple tarafından iOS işletim sistemi için hazırlanan Apple TV uygulaması yakında kullanılmaya başlanacak.

Apple-TV-buyuk-ortaklik

Apple TV ilk 30 gün bedava olarak Apple kullanıcılarına sunulacak. Showtime üzerinden tüm yayınlara erişebileceğiniz bu süreci ücretli üyelikle devam ettirebileceksiniz. Haziran ayında başlatılması ön görülen ortaklık sürecinin denemesi, 12 Temmuz tarihinde üyeliklerle devam edecek. Henüz sadece pilot olarak ABD sınırları içinde hizmet sağlanacak. Yayın sektöründe oldukça iyi bir konumda olan Showtime ile Apple ortaklığı ne denli büyük işlere imza atacak büyük merak konusu. Buna karşın beklentileri karşılayabileceğini düşünmeyen bir kitlede mevcut.

Apple TV ile Apple ürünleri üzerinden televizyon alışkanlıklarınızı değiştirebileceksiniz. Showtime sayesinde iPhone, iPad, iPod Touch ve iWatch ile senkronize bir biçimde çalışarak izleme keyfini her an her yere taşıyabileceksiniz. Çok büyük umutlarla hazırlanan ve geliştirilmeye devam edilen Apple TV projesi ile mevcut yayın standartlarının çok üzerine çıkılması bekleniyor. Mevcut müşterileriyle ileriye dönük bir yatırımın habercisi olan bu ortaklık ise önümüzdeki zamanlarda ne yöne doğru gideceği halen tartışılıyor.

Apple-TV-showtime