Passbook Destekli Uygulama

0
Passbook Destekli Uygulama

FLY TURKISH – PASSBOOK

iPhone aracılığı ile uçuş kartlarınıza, sinema biletlerinize ve üyelik kartlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. iOS 6 ile birlikte gelen ve gömülü uygulamalardan biri olan Passbook sayesinde, uçuş kartı, sinema/konser biletleri ve üyelik kartlarınız gibi bir çok verinizi tekbir yerde toplayabilir ve bu bilgileri aktif olarak kullanabilirsiniz. Passbook uyumlu satış yapan her yer için bu özellikler geçerlidir.

THY’nin Fly Turkish uygulaması üstünden yolcular, mobil biniş kartı edinebiliyorlardı. iOS 6 ve üzeri iPhone’lara sahip kişiler; Fly Turkish uygulması üzerinden check-in yaptıklarında bu bilgi, Passbookta mobil biniş kartı olarak saklı kalacaktır. Kapı geçişlerinde bilet yerine Passbook’ta saklı olan mobil biniş kartlarını göstermeleri yeterli olacaktır.

Passbook - Fly Turkish

Passbook uyumlu biniş kartı hizmeti veren THY; uçağınızın çıkış kapısı, saati ve herhangi bir güncelleme olup olmadığını bildirim şeklinde size anında iletiyor.

THY’nın Passbook destekli Fly Turkish uygulaması ile birlikte, Türkiye’de Passbook entegrasyonlu uygulamaların sayısında artış bekleniyor.