Apple Lightning Dog Hatasını Telafi Etti

Geçtiğimiz günlerde Apple Store herkesi büyük bir merak içine soktu. iPhone 5c modeli herkes tarafından uygun fiyatı sebebiyle beğenildi. Lightning Dog aksesuarlarının sergilendiği Apple Store’da iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için yer alan aksesuarlar yer aldı. Bu noktada dikkat çeken detay ise iPhone 5c için olan Touch ID içeriğiydi.

apple-lighting-dog-hatasi-cozuldu

Herkesin bir anda dikkatini çeken parmak izi okuyuculu iPhone 5c şaşırttı. Şaşırmanın haricinde akla gelen sorular arasında iPhone 6c belirdi. Çünkü Apple son dönemlerde muazzam fiyatlarla satışa çıkıyor ve çıkabilecek olan daha uygun fiyatlı bir iPhone son derece ilgi görecektir. iPhone 6c söylentileri dilden dile dolaşırken bugün bu varyasyon son buldu. Apple tarafından yapılan güncellemeyle beraber hata düzeltildi. Apple Store’da yer alan iPhone 5c aksesuarı için klasik ana menü tuşu eklendi.

iPhone Lightning Dog aksesuarlarıyla ortaya çıkan 6c bilmecesi çözülmüş olsa da kafada yer alan soru işaretleri bitmiyor. Uçup giden ve her geçen gün daha yukarı tırmanan iPhone fiyatları insanları düşündürüyor. En basitinden meşhur ‘s’ serisine gelecek olan iPhone 6s için belirlenecek fiyat Apple kullanıcılarını endişelendiriyor. Bu fiyat artışının daha ne kadar süreceği ve 6s modeli için ne kadar bir ücret çıkarılacağı ise tam bir muamma. Apple ve iPhone tutkunları şuan için beklemede.

Apple-lightin-dog-hatasi