Apple Tarafından Toplatılan Beats Pill Xl Bluetooth Hoparlörler

Beats kulaklık ve hoparlör konusunda çok kısa bir sürede dünya üzerinde birçok kullanıcıya ulaşmayı başardı. Bununla beraber sunduğu farklı ürünlerle değişik deneyimlerin kapısını araladı. Bu ürünlerin başında gelen bluetooth kablosuz kulaklıklar çok popüler bir hal aldı. Bu ivmeyi gören Apple hemen Beats ile masaya oturarak bu oluşumu kendi bünyesine kattı. Hem kulaklık ve hoparlör üretimi yönünden hem de sunulacak olan Beats Music servisi yönünden mantıklı bir hamleydi.

Beats Pill Xl Bluetooth-hoparlor

Beats tarafından üretilen ve iPhone kullanıcılarının çok sık tercih ettiği ürünlerden birisi olan Beats Pill Xl hoparlörler toplatılıyor. Apple tarafından yapılan açıklamada içlerinde bulunan pilin aşırı ısınmasıyla ortaya yangın çıkarıcı unsurlar ortaya koyduğu yönünde. Dolayısıyla olası tehlikeli durumlara mahal vermemek için Apple tarafından toplatılma başlandı. Henüz Beats Pill Xl hoparlörünü verenlere bir takas sistemi bulunmuyor. Fakat Apple yetkilileri Apple kredi ya da 325 $ nakit iadesi sunulacağını belirtiyor.

En kısa sürede Beats Pill Xl modellerinin toplatılarak söz konusu tehlikeli durumun ortaya çıkmaması amaçlanıyor. Apple konuda hassas davranan taraf olarak dikkat çekerken sonraki seri üretimlerde böyle bir problem olmadığını belirtiyor. Sadece Pill Xl model kablosuz bluetooth hoparlörler için verilen toplatma kararı için en yakın fiziksel Apple Store ile bağlantı kurabilirsiniz. Yaşadığınız bölgede yoksa internet üzerinden Apple ile irtibata geçerek ürünü posta ile iade edebilirsiniz.

Beats Pill Xl Bluetooth Hoparlorler