Apple Watch 24 Nisan’da 9 Farklı Ülkede Satışa Sunuldu

apple-wtach-haberleri

Apple tarafından üretilen şimdiye dek yapılmış olan en kişisel ürün özelliğini taşıyan Apple Watch artık aramızda. 24 Nisan 2015 tarihinde 9 farklı ülkede satışa sunulan Apple Watch resmi olarak tescillendi. Resmi bilgilere göre aralarında Kanada, Çin, Almanya, Fransa, Avustralya, Hong-Kong, İngiltere, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere 9 farklı ülkede satışa çıktı.

Apple Watch kişisel verileri toplayabilme ve saklamanın yanı sıra haberleşme, teknolojik yapı, aplikasyonlarla hayatımıza eğlence unsuru ve başarılı bir sağlık desteği sunacak olan cihaz. Bilek için tasarlanmış olan en temel prensiple saatin ultra teknolojik versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz bir ürün olan Apple Watch gerçekten bir şaheser.

Apple firmasının üçüncü çeyreğinde ciddi bir satış rakamına ulaşarak dünya üzerinde milyonlarca kişinin almasını beklediği cihaz tüm iOS sistemleriyle entegre bir şekilde çalışıyor. Yeni teknolojileri de dahil eden Apple, Force Touch ve Digital Crown’ı beğenilere sunacak. Retina ekran üzerinde gezinme, yönlendirme, kaydırma gibi işlemleri problemsiz bir biçimde yapılmasını sağlayan Apple Watch o kadar hassas ki dokunma ve kaydırma işlemlerinin arasında ki farkı klasik telefonlardan daha iyi algılıyor.

Apple Watch satışa sunulduğu ülkelerde kapış kapış satılmaya başlandı. Bizim ülkemiz için henüz satış tarihi belirlenmeyen Apple Watch yavaş yavaş çoğu ülkede satışa sokularak geniş bir Pazar elde etmesi bekleniyor. Apple Watch yeni teknolojinin yeni siması.

24-nisan-apple-watch-satis-yapilan-ulkeler