iTunes 12.1.2 Sürümü Yayınlandı. Yeni iTunes Özellikleri

Apple firma olarak bu dönem güncelleştirmelerle adından sıkça söz ettiriyor. Daha günler öncesinde iOS güncellemesi olan 8.3ü yayınlayan firma şimdide iTunes 12.1.2 sürümünü yayınladı. Genel olarak bakıldığında bug ve hataları fixleyen bu sürümün entegre ettiği bir takım özelliklerde bulunuyor.

iTunes-12.1.2-surumu-yayinlandi-ozellikleri

En belirgin ve dikkat çekici yenilik fotoğraflar yani Photos bölümü üzerinde yapılmış. Veri kaybına yol açan bir takım hatalar kaldırılmış ve buna karşın veri akışını arttırmak için çeşitli entegre çalışmaları yapılmış. iCloud içinde geçerli olan bu fotoğraf alt yapı çalışması tüm kısımlar için senkronize hale getirilerek olası durumlarda daha hızlı veri akışının önü açılmış.

Bilgi panosunda yer alan çeşitli hatalardan sıkça şikayetçi olan kullanıcıların notları tam alınmış olsa gerek. Çünkü bilgi panosu da şuan için hatasız gibi görünüyor. iTunes 12.1.2. güncellemesi sonrası iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarının tamamının yararlanacağı gibi Mac işletim sistemi kullanan bilgisayar sahipleri de güncellemeden payını alacak.

iTunes 12.1.2. güncellemesiyle beraber daha hatasız bir işletim sistemi ve teknoloji deneyimi sunmayı hedefleyen marka olası problemleri kendilerine bildirmeleri konusunda kullanıcıları uyardı. Tüm bilgi, öneri ve şikayetler doğrultusunda yeni sürüm üzerine çalışmaların şekilleneceğini belirten yetkili iTunes’un sonraki sürümlerinde katkıları olabileceğini içtenlikle söyledi.

iTunes-12.1.2-teknik-ozellikleri