Markafoni, Apple Watch Satmaya Başladı

Apple tarafından yapılan açıklamalarda Türkiye’de merakla beklenen Apple Watch için satışların Haziran ayında da başlamayacağı açıklandı. Türkiye pazarına bir türlü girememiş olan ürün aynı zamanda merakla beklenen Apple sempatizanlarını hırslandırmaya başladı. Yurt dışından elde edebilenler elbette Apple Watch sahibi olmak konusunda gecikmedi. Ancak herkesin böyle bir imkânı yok.

markafoni-apple-watch

Bu durumu fırsat olarak gören ülkemizde hizmet veren en büyük e ticaret sitelerinden Markafoni ise bombayı patlattı. Elektronik bölümüne Apple Watch bölümü ekleyerek farklı ürün gruplarını ekleyip teşhir etti. Ürünlerin arasında sadece 38 milimetre ve 42 milimetrelik modellerin bulunması ise yine ufak çaplı bir hayal kırıklığına engel olamadı. Markafoni Apple Watch satışları için koyduğu modellere 2300 TL ile 2700 TL değer biçmiş. Apple tarafından üretilen ve ülkemizde henüz satışa girmemiş Watch elimizde olabilir. Her geçen gün gücüne güç katan Apple Watch ile Apple artık çok daha güçlü. Çünkü en başından bu yana bu kalitede bir güvenilir teknoloji söz konusu değil.

Apple Watch satışını başlatan Markafoni sitesinin satışları edindikleri slotlarla sınırlıymış. Ayrıca açıklama kısmında aradaki tedarikçi firmayla aralarında muazzam bir mesafe olduğundan dolayı. Ortalama olarak 13-16 Haziran arasında başlanacağı ön görülen siparişler için fiyat Türk kullanıcılar için biraz uçuk gibi geldi. Yurt dışında 300 dolardan başlayan fiyatlarla Apple Watch yeni sahiplerini Markafoni’de arıyor.

markafoni-apple