Özellikle Apple Music Desteğiyle Kullanılabilecek 7 Tweak

Yabancı bir kaynak tarafından derlenmiş ve yayınlanmış olan Apple Music ile kullanılabilecek 7 yararlı Tweak. Henüz ülkemizde hizmete girmeyen ancak yabancı bir hesap oluşturarak bağlanabildiğimiz Apple Music uygulamasını daha eğlenceli hale getiren ufak potansiyel uygulamalar. Bazı Tweak uygulamaları iOS 8.3 ve iOS 8.4 ile uyumlu değil. Dolayısıyla henüz güncellemeleri gelmediğinden bazı aksamalar görebilirsiniz. Ancak Apple Music biraz daha yaygınlaştıkça daha sık güncelleneceklerinden şüphemiz yok.

7-iphone-tweak

MusicRotate
iPhone cihazınızla müzik uygulamanızı ya da Apple Music uygulamasını yatay konuma getiriyor.

MiniPlayer
Kilit ekranına müziklerinizi kontrol edebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz ufak bir player eklemenin ücretli bir yolu.

Fuse

Tıpkı MiniPlayer gibi kilit ekranına ufak bir müzik player ekliyor. Aradaki fark ise Fuse ücretsiz.

Equalizer Everywhere

Equalizer Everywhere Tweak ile şarkıların tümüne yeni equalizer ayarları yapabileceksiniz. Kendi soundunuzu ve tarzınızı yaratmak için sahip olacağınız bu uygulama ücretli.

Spectral

Kilit ekranına geçtiğinizde çalan şarkının blur efektiyle birlikte albüm kapağını gösteriyor. Her şarkıda değişen kilit ekranına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz bir Tweak.

Muswitch

iOS işletim sistemiyle çoklu pencere desteğini kullanmak için home tuşuna iki kez basmanız gerekiyor. Dolayısıyla bu tuş fonksiyonunu müzik uygulamasıyla değiştirmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey Muswitch Tweak.

ColorFlow

Color Flow Tweak ile tüm Apple Music şarkılarına göre değişen butonlar görebilirsiniz. Şarkının albüm kapağına bağlı olarak oynatıcı üzerinde yer alan tüm düğmeler değişiyor.

tweak-7-iphone