iPhone 4 E-posta Gönderme

iPhone İstanbul

iPhone 4 E-posta Gönderme

E-posta adresi olan herkese e-posta iletisi gönderebilirsiniz.

Bir ileti oluşturma ve gönderme:
1)
iPhone 4 Simge  simgesine dokunun.
2) Kime alanına bir ad veya e-posta adresi yazın ya da kişilerinizdeki bir adı eklemek için simgesine iPhone 4 Artı Simgesi dokunun.
Bir e-posta adresini yazarken, kişi listenizdeki eşleşen e-posta adresleri altta gözükür. Eklemek istediğiniz adrese dokunun. Daha fazla kişi eklemek için Geç düğmesine veya simgesine iPhone 4 Artı Simgesi dokunun.
Not: İletiyi Microsoft Exchange hesabınızda oluşturuyorsanız ve şirketin Genel Adres Listesi’ne (GAL) erişiminiz varsa, önce iPhone’daki kişilerinizde eşleşen adresler daha sonra ise eşleşen GAL adresleri gözükecektir.
3) Diğer kişilere iletinin bir kopyasını gizli veya açık bir şekilde göndermek ya da iletinin hangi hesaptan gönderileceğini değiştirmek için Bilgi/Gizli/Kimden alanlarına dokunun. Birden fazla e-posta hesabınız veya MobileMe hesabınız için e-posta takma adlarınız varsa, iletinin hangi hesaptan veya takma addan gönderileceğini değiştirmek için Kimden alanına dokunabilirsiniz.
4) Bir konu yazın, sonra da ileti içeriğini yazın.
Bir alandan diğerine gitmek için Geç düğmesine dokunabilirsiniz.
5) Gönder düğmesine dokunun.

E-posta iletisinde bir fotoğraf veya video (iPhone 3GS veya daha yenisi için) göndermek için
Fotoğraflar’da, bir fotoğraf veya video seçip iPhone 4 Simgesimgesine dokunun ve sonra E-posta ile Gönder veya Videoyu E-postala düğmesine dokunun. Ayrıca, fotoğrafları ve videoları kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
Aynı anda birden fazla fotoğrafı veya videoyu göndermek için, bir albümdeki küçük resimleri görüntülerken iPhone 4 Simgesimgesine dokunun, daha sonra fotoğrafları ve videoları seçmek için dokunun, Paylaş’a dokunun ve E-postala düğmesine dokunun.
Bir fotoğrafı veya videoyu e-posta iletisine yapıştırmak ve göndermek için
Fotoğraflar’da bir fotoğrafa veya videoya dokunun ve daha sonra Kopyala komutu görününceye dek parmağınızı basılı tutun. Kopyala’ya dokunun. Mail’e gidin ve yeni bir ileti yaratın. Ekleme noktasını, videonun olmasını istediğiniz yere yerleştirmek için dokunun ve daha sonra düzenleme komutlarını görüntülemek amacıyla ekleme noktasına dokunup Yapıştır’a dokunun.
Birden fazla videoyu kopyalamak için; Fotoğraflar’da bir albümü açın, iPhone 4 Simge simgesine dokunun, fotoğrafları ve videoları seçmek için dokunun ve daha sonra Kopyala’ya dokunun.
Daha sonra tamamlamak üzere iletiyi taslak olarak kaydetmek için
Vazgeç düğmesine ve daha sonra Kaydet düğmesine dokunun. İleti, Taslaklar posta kutusuna kaydedilir.
En son kaydedilen taslağı açmak için
Çalıştığınız son hesapta en son kaydedilen taslağı açmak için simgesine iPhone 4 Simge dokunun ve parmağınızı basılı tutun.
Bir iletiyi yanıtlamak için simgesine dokunun.

Bir iletiyi yanıtlamak için
iPhone 4 simge simgesine dokunun. Yalnızca iletiyi göndereni yanıtlamak için Yanıtla düğmesine, göndereni ve tüm alıcıları yanıtlamak için Tümünü Yanıtla düğmesine dokunun. Yanıt iletinizi yazıp Gönder düğmesine dokunun.
İlk iletinin ilişiğindeki dosyalar ya da görüntüler geri gönderilmez.
Bir iletiyi iletmek için
İletiyi açın ve iPhone 4 Simge simgesine dokunun, sonra İlet düğmesine dokunun. Bir veya daha fazla e-posta adresi girin ve iletinizi yazın, sonra Gönder düğmesine dokunun.
Bir iletiyi başkasına iletirken, özgün iletiye iliştirilmiş olan dosyaları veya görüntüleri de dahil edebilirsiniz.
Kişi bilgilerini paylaşmak için
Kişiler’de bir kişi seçin, Bilgi ekranının altındaki Kişiyi Paylaş’a dokunun ve sonra E-posta düğmesine dokunun.


Last Updated on Friday, 24 December 2010 08:33