iPhone 4 Yeniden Başlatma veya Sıfırlama

iPhone İstanbul
iPhone 4’u Yeniden Başlatma veya Sıfırlama
Bir şey doğru çalışmıyorsa; iPhone’u yeniden başlatmayı, uygulamayı çıkmaya zorlamayı veya iPhone’u sıfırlamayı deneyin.

iPhone 4’u yeniden başlatma: Kırmızı sürgü gözükene dek Açık/Kapalı Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun. iPhone’u kapatmak için parmağınızı sürgünün üzerinde kaydırın. iPhone’u yeniden açmak için, Apple logosu gözükene dek Açık/Kapalı Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun.
iPhone’u kapatamıyorsanız veya sorun devam ediyorsa, iPhone’u sıfırlamanız gerekebilir. Sıfırlama; yalnızca, iPhone’u kapatıp açma sorunu çözmüyorsa yapılmalıdır.

Uygulamayı çıkmaya zorlama: Kırmızı bir sürgü gözükene dek Açık/Kapalı Uyut/Uyandır düğmesini birkaç saniye basılı tutun ve sonra uygulamadan çıkılıncaya dek Ana Ekran düğmesini basılı tutun.
iPhone 3GS veya daha yenisi üzerinde, bir uygulamayı çıkmaya zorlamak için o uygulamayı son kullanılanlar listesinden de silebilirsiniz.

iPhone4 ‘u sıfırlama: Açık/Kapalı Uyut/Uyandır düğmesine ve Ana Ekran düğmesine aynı anda basın; Apple logosu gözükene dek en az on saniye boyunca basılı tutun.


Last Updated on Friday, 24 December 2010 14:09