iPhone 4 Ekran Değişimi

iPhone 4 Pil Değişimi 2
190
139
iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi iPhone 4 Ekran Değişimi
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 4 ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.

iPhone 4 LCD ekran değişimi, iPhone 4 Öncam Değişimi ve iPhone 4 Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 4 ün ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 4 dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.
iPhone 4 LCD Ekran. (iPhone 4 kırık lcd)
iPhone 4 Ön Cam. (iPhone 4 kırık öncam)
iPhone 4 Dokunmatik Panel. (İPhone 4 dokunmatik panel çalışmıyor)
Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPhone 4 Ekran Değişimi İşlem Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alınız.Servisimizde yapacağımız iPhone 4 LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Kargo Bilgisi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
İstanbul içinde bulunan kullanıcılar için;Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir. Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.İstanbul dışında bulunan kullanıcılar için;MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. MNG Kargo anlaşma kodumuz 54060316 dır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 444 06 06 telefon numarasından MNG kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.

0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde MNG kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. MNG kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPhone 4 Ekran Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 4 LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.
iPhone 4 Kırık Öncam

iPhone 4 Kırık Öncam

iPhone 4 Öncam Fiyatı

iPhone 4 Öncam Fiyatı

iPhone 4 Ekran Değişimi

iPhone 4 Ekran Değişimi