iPhone 5S Pil Değişimi
iPhone 5S Pil Değişimi
Sal, 3 Şubat 2015 23:12
iPhone 6 Ekran Değişimi 2
iPhone 6 Ekran Değişimi
Çar, 4 Şubat 2015 23:59
iPhone 5S Ekran Değişimi 3

iPhone 5S Ekran Değişimi 3

iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi iPhone 5S Ekran Ürün Bilgisi
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 5S ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 5S LCD ekran değişimi, iPhone 5S Öncam Değişimi ve iPhone 5S Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 5S ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür.iPhone 5S dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.iPhone 5S LCD Ekran
iPhone 5S Ön Cam
iPhone 5S Dokunmatik Panel
Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPhone 5S Ekran Değişimi İşlem Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alınız.Servisimizde yapacağımız iPhone 5S LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir.Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Kargo Bilgisi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
İstanbul içinde bulunan kullanıcılar için;Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.İstanbul dışında bulunan kullanıcılar için;MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde MNG kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. MNG kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.MNG Kargo anlaşma kodumuz 54060316 dır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 444 06 06 telefon numarasından MNG kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPhone 5S Ekran Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 5S LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır.3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.
iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S Ekran Fiyatı

iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S Ekran Tamiri