iPhone 6 Plus Pil Değişimi 2
iPhone 6 Plus Pil Değişimi
Per, 5 Şubat 2015 23:10
iPad 2 Kırık Öncam Değişimi - iPhoneistanbul
iPad 2 Dokunmatik Ön Cam Değişimi
Sal, 15 Aralık 2015 15:43
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Hizmeti

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Hizmeti

iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi  iPhone 6 Plus Ekran Ürün Bilgisi
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6 Plus ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.iPhone 6 Plus LCD ekran değişimi, iPhone 6 Plus Öncam Değişimi ve iPhone 6 Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6 Plus ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 6 Plus dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 6 Plus Kırık LCD Ekran
iPhone 6 Plus Kırık Ön Cam
iPhone 6 Plus Kırık Dokunmatik Panel
Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPhone 6 Plus Ekran Değişimi İşlem Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, iPhone 6 Plus Ekranını teknik servis hizmeti ile birlikte alınız. Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Kargo Bilgisi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
  • İstanbul içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
    • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
  • İstanbul dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. MNG Kargo anlaşma kodumuz 54060316 dır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 444 06 06 telefon numarasından MNG kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.
    • 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde MNG kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. MNG kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus LCD Değişimi

iPhone 6 Plus LCD Değişimi

iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi