iPhone 6 Pil Değişimi 4
iPhone 6 Pil Değişimi
Çar, 4 Şubat 2015 23:12
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Hizmeti
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi
Per, 5 Şubat 2015 23:59
iPhone 6 Ekran Değişimi 2

iPhone 6 Ekran Değişimi 2

iPhone 6 Ekran Ürün Bilgisi
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6 ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 6 LCD ekran değişimi, iPhone 6 Öncam Değişimi ve iPhone 6 Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6 ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür.iPhone 6 dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.
iPhone 6 LCD Ekran (iPhone 6 Kırık LCD) iPhone 6 Ön Cam (iPhone 6 kırık öncam) iPhone 6 Dokunmatik Panel (iPhone 6 dokunmatik çalışmıyor) Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone 6 Ekran Değişimi İşlem Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, iPhone 6 öncamını teknik servis hizmeti ile birlikte alınız.
Servisimizde yapacağımız iPhone 6 LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir.Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde bekleyerek iPhone 6 nızı teslim alabilirsiniz.
Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
İstanbul içinde bulunan kullanıcılar için;
Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.

İstanbul dışında bulunan kullanıcılar için;
UPS Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. UPS Kargo anlaşma kodumuz EV7929 dur. Türkiye'nin neresinde olursanız olun 444 00 66 telefon numarasından UPS kargoya ulaşabilir ve ürünü bize gönderebilirsiniz.

0216 492 1440 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Bu işlem sürecinde UPS kargoyu adresinize yönlendiriyoruz. UPS kargo ürünü sizden alıp servisimize getiriyor. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 6 Ekran Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 6 LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır.
3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.
iPhone 6 Ekran Değişimi iPhone 6 Ekran Değişimi iPhone 6 Ekran Değişimi