Apple TV Hakkında Bilmedikleriniz

apple-tv-hakkinda-bilmedikleriniz

Apple TV ismini sürekli duyuyoruz ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyoruz. Peki, nedir bu Apple TV?

İnternet teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte başta Amerika olmak üzere birçok dünya ülkesinde hızlı bir şekilde gelişme gösteren Apple TV cihazları ile sevdiğiniz her şey artık elinizin altında! Apple TV cihazları içeriğinde yer alan binlerce HD içerik ile televizyon keyfinizi bir sanata dönüştürüyor.

Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcıya aktif bir şekilde hizmet veren Youtube, Vimeo gibi sosyal ortamları da içeriğinde barındıran Apple TV cihazları ile sevdiğiniz dizilerin kayıtlarını tutabilir, bunları cloud üzerinden dilediğiniz ortamda paylaşabilir ya da kaçırdığınız dizilerin tekrarlarını hd kalitesi ile istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip televizyonlarınızda gişelerde rekor kıran filmleri görüntüleyerek televizyon keyfinizi bir hayli ilerletebilirsiniz.

Spor seven kullanıcıların oldukça talep gösterdiği canlı spor yayınları ile futbol maçlarını oldukça yüksek çözünürlükte izleme imkanı yakalayacağınız bu cihaz ile kendinizi adeta bir stadyumun ortasında bulacaksınız. Maçların en önemli anlarını kolay bir şekilde kayıt edebilir boş vakitlerinizde eğlence amaçlı olarak bu pozisyonları tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Oldukça küçük boyutlarda olan Apple TV cihazınızı istediğiniz yere koyabilir ve tasarım harikası kutu ile görünüş olarak da ortamın bütünlüğünü tamamlayabilirsiniz. Ünlü haber yayınlarından, sevdiğiniz müziklerin çalma listelerine ve hatta anılarınızın yer aldığı fotoğraf albümlerinize kadar oldukça geniş bir yelpazedeki veriyi bu cihaz içerisinde tutabilir ve istediğiniz an bu çok özel anlarınızı ailecek seyredebilirsiniz.

apple-tv-nedir