iPhone iStanbul Özel Teknik Servis Hakkında

Özel teknik servisimiz Apple ürünlerinin özel teknik servis ve destek hizmetini kullanıcılara sunmaktadır.

Diğer servislerden farklı olarak, kısa zamanda çözüm üretmek, garantili ve güvenilir servis hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Kullanıcılar, özellikle iPhone  ve iPad özel servis hizmetlerinde büyük sorun yaşamaktadır. Servis sürelerinin uzun olması, kullanılan parçanın kalitesi ve servis sonrası yetersiz destek bu sorunların başında gelmektedir. Kullanıcılara bu sorunları yaşatmamanın yanı sıra bu hizmeti olması gerektiği gibi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bir çok kullanıcı 10 gün, 20 gün hatta 30 günlük özel servis sürelerinden dolayı ürünleri arızalı olarak kullanmakta ve şikayetlerin ardı arkası kesilmemektedir.

Özel teknik servisimiz, sıvı teması veya anakart arızaları gibi üzerinde uzun süre çalışılması gereken servis hizmetlerinin dışındaki tüm sorunlar için aynı gün içinde özel çözüm sunmaktadır.

iPhone ve iPad gibi günlük hayatımızın yardımcısı ve hatta bir parçası olan bu ürünlerin özel servis sürelerinin bir günü aşmaması gerektiğinin farkındayız. Ekran değişimi, şarj soketi değişimi, kulaklık soketi değişimi, pil değişimi, ön cam değişimi, arka kasa değişimi, ahize değişimi, mikrofon değişimi, wi-fi anten değişimi, 3G şebeke anten değişimi, ön/arka kamera değişimi, home buton değişimi ve power buton değişimi gibi temel parça değişimlerini tüm testler dahil en fazla 3 saat içinde gerçekleştiriyoruz.

Özel teknik servisimizde kullandığımız CRM ve Teknik Servis Takip sitemlerimiz ile, satış sonrası destek ve takılan parçaların garanti kapsam sürecine çok önem veriyoruz.Özel teknik servisimize gelen her müşteri ile bire bir ilgileniyor, ürün tesliminden önce en az iki kere son kullanıcı testlerini yapıyor, ürünü teslim alan kullanıcıya da mutlaka ürünü test ettiriyoruz. Yaptığımız her işlemi mutlaka kayıt altına alıyoruz.

Servisimizde bulunan teknisyen ve mühendisler, kullanıcılar ile bire bir iletişime geçerek verilen servis hizmeti hakkında detaylı bilgiler vermektedir.Özel teknik servis olarak, sadece teknik servis sunmamaktayız, ayrıca kullanıcılara, mail ve telefon yolu ürünlerin kullanımı hakkında da destek vermekteyiz. Bu bağlamda günde yüzlerce kullanıcıya mail ve telefon yolu ile çözüm sunmaktayız.

Son 3 yıldır, kullanıcılardan gelen talepler üzerine Android işletim sistemine sahip akıllı ürünler için de özel teknik servisi vermeye başladık. Özel teknik servis hizmeti ve sonrası destek hizmetinin bütünlüğünü koruyarak çözüm sunuyoruz.

Haftanın 7 günü sabah 09:00 – akşam 19:00 özel teknik servis hizmeti sunan tek şirket olarak, İstanbul içi motor kurye hizmeti ve İstanbul dışında bulunan kullanıcılar için anlaşmalı kargo firmaları ile çalışarak Türkiye genelinde çözüm sunuyoruz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Tel: +90 216 492 1440 (pbx)

GSM: +90 535 331 3054

mail: destek@iphoneistanbul.com

adres: Murat Reis Mah. Selamet Sok. No:64/1 Altunizade / İstanbul

web: www.iPhoneiStanbul.com

 

Call Now Button